Vilniaus universitete apsilankęs didžiausios pasaulyje bendrovės, siūlančios produktus ir paslaugas mokslui, „Thermo Fisher Scientific“ bioproduktų diviziono prezidentas Gregas Herrema patvirtino, kad kompanija aktyvina bendradarbiavimą su savo partneriu Vilniaus universitetu ir 2015 metais Saulėtekio slėnyje duris atversiančiame Jungtiniame gyvybės mokslų centre plės veiklą.
Plėsdama veiklą Lietuvoje, „Thermo Fisher Scientific“ su Vilniaus universitetu bendradarbiaus ne tik biofizikos, biochemijos, biologijos ir genetikos mokslinių tyrimų srityse. Prie „Thermo Fisher Scientific“ Tarptautinės mokslinės patariamosios tarybos aktyviai veikiančių narių – Harvardo ir Stenfordo universitetų, Masačiusetso technologijos instituto – tikėtina, kad ateityje prisijungs ir Europos bei kitų žemynų mokslo atstovai.
„Thermo Fisher Scientific“ metinė apyvarta siekia 12,5 mlrd. dolerių, šios kompanijos tyrimų centras Lietuvoje prisijungs prie 40-yje šalių veikiančių jos padalinių, kuriuose dirba daugiau nei 39 tūkst. darbuotojų. „Thermo Fisher Scientific“ klientai – farmacijos ir biotechnologijos įmonės, ligoninių ir klinikų diagnostikos laboratorijos, universitetai, mokslo institutai ir valstybinės agentūros, aplinkos ir procesų kontrolės institucijos.
Vilniaus universitetas 16 metų pirmauja Lietuvos universitetų reitinge. Geriausias šalies universitetas jau keletą metų patenka tarp 550 geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų pagal vieną įtakingiausių QS World University Ranking reitingą.
Komentarų nėra. Būk pirmas!