Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Fotografijos ir kino klubas kartu su programa „Be etikečių“ ir Žmogaus teisių stebėjimo institutu skelbia trumpametražių filmukų ir fotografijų konkursą „Kaip žuvis vandeny“. Konkurso idėja – kovoti su diskriminacijos apraiškomis ir skatinti toleranciją universiteto bendruomenėje.
Šūkis „Kitoks, bet savas“ apibūdina pagrindinę konkurso idėją. „Šiais metais konkursą pasitinkame naujuoju šūkiu ir kviečiame jaunus žmones parodyti, kad visi esame labai skirtingi, tačiau, nepaisant visko, esame savi vieni kitiems ir jaučiamės puikiai – kaip žuvys vandeny. O kūryba ir bendradarbiavimas – tai du patys geriausi būdai išreikšti savo toleranciją, platų laisvės ir visuomenės suvokimą”, – sakė viena iš konkurso organizatorių Viktorija Šimulynaitė.
Toleranciją skatinantis konkursas yra organizuojamas antrus metus. 2009 m. kovo mėnesį vykusiame konkurse laimėtojai džiaugėsi „Meno avilio“ dovanotais videokursais. Šių metų naujovė – konkurse dalyvaus ne tik vaizdo įrašai, bet ir fotografijos. „Pernai sulaukėme nemažo susidomėjimo. Šįmet norime suteikti daugiau galimybių kūrybiškai pavaizduoti tolerancijos temą“, – teigė Agota Stašytė.
Konkurse gali dalyvauti studentų komandos, sudarytos iš trijų žmonių. Tikslas – sukurti kuo įdomesnį ir turiningesnį kūrinį. Kviečiame siųsti savo trumpametražius (iki 2 minučių) DVD ir videoformato (MPEG-2) filmus arba A5 formato nuotraukas šiuo adresu: Vilniaus universiteto Studentų atstovybė, Universiteto g. 3, Observatorijos kiemelis, LT–01513, Vilnius.
Konkursiniai darbai laukiami iki balandžio 30 d. Nugalėtojų laukia „Meno avilio“ organizuojami videokursai (12 paskaitų ciklas) ir puikus fotoaparatas.
Komisijos išrinkti geriausi studentų trumpametražiai filmai bus rodomi gegužės 21 d. kino teatre „Pasaka“, nuotraukos bus eksponuojamos visą gegužės mėnesį „Fluxus ministerijoje“ ir prekybos centre „Panorama“.
…Ar jau turi idėją, kaip kovoti su diskriminacija?
Jei kilo papildomų klausimų, rašykite el. paštu: kinas@vusa.lt.
Komentarų nėra. Būk pirmas!