Vienas iš privalomųjų VU Verslo mokyklos vykdomos MBA antreprenerystės studijų programos dalykų – studijų vizitas – šiais metais turėjo tris kryptis: kūrybinės, socialinės ir technologinės antreprenerystės. Pasirinkę kūrybinės antreprenerystės kryptį studentai per vieną savaitę turėjo parengti ir parodyti savo kūrybinį projektą.
„Kūrybiškumo savaitės tikslas – ugdyti MBA antreprenerystės studentų kūrybiškumo, komandinio darbo ir lyderystės kompetencijas. Visos jos visų pirma reikalauja gero savęs ir kitų žmonių pažinimo. O nėra geresnio būdo pažinti save ir kitą negu bendra kūryba. Tai puikiai supranta visos geriausios antreprenerių ugdymo įstaigos. Pavyzdžiui, Babsono koledže – geriausioje antreprenerių lavinimo įstaigoje pasaulyje – kūrybiškumo modulis yra privalomas visiems antreprenerystės studentams. Versle, kaip ir scenoje, niekas nevyksta tol, kol nepradedi fiziškai veikti. Tad bendras sceninio veiksmo kūrimas – puikus būdas išmokti pereiti nuo svajonės prie veiksmo“, – teigia MBA antreprenerystės studijų programos vadovė partnerystės doc. Aistė Ptakauskė.
Pagrindinė studentų užduotis buvo sukurti projektą (koncertą, spektaklį, pasirodymą) ir pristatyti jį savo pačių pritrauktai auditorijai. Atlikdami šią užduotį studentai mokėsi suprasti ir giliau patyrinėti inovacijų kūrimo procesą kultūrinių ir kūrybinių industrijų sektoriuje, stiprinti savo pačių kūrybiškumą, inovatyvų mąstymą, komandinio darbo ir prezentavimo įgūdžius.
„Šis kūrybiškumo ugdymo projektas davė daug daugiau, nei galėjau tikėtis – išmokau 100 proc. pasitikėti komandos nariais iš anksto. Tai nebuvo mano stipriausia savybė, nes tobulumo siekimas visur ir visada neretai griauna ir išankstinį pasitikėjimą savimi ir kitais. Tiesa, kuri atėjo kuriant projektą – pasitikėjimas nėra savaime suprantamas dalykas komandoje, pasitikėjimą kuria laikas ir žmonės, kurie ieško. Joks rezultatas negalimas, jei nėra pasitikėjimo – ypač naujo, greitai kintančio verslo pasaulyje“, – teigia Inga Juozapavičienė, MBA antreprenerystės programos studentė.
Pasirodymas „Lygybė“ buvo labai įtraukiantis ir daugiasluoksnis. Po jo studentai savo patirtimi, emocijomis ir išmoktomis pamokomis apie save ir kitus dalijosi su susirinkusia auditorija.
Komentarų nėra. Būk pirmas!