Pirmiesiems Vilniaus universiteto (VU) Plėtros direkcijos specialistams įteikti tarptautiniai IPMA (International Project Management Association) projektų vadybos sertifikatai. C lygio sertifikatą gavo Žana Markauskienė, o D lygio egzaminus išlaikė ir sertifikatus įgijo Eglė Bobrovskė, Jonas Garšva, Dalia Jacikevičė, Alma Samadašvili ir Jolita Vabuolaitė. Šie dokumentai įrodo aukštas laikiusiųjų kompetencijas projektų vadybos srityje, standartizuotai pripažįstamas visame pasaulyje.
Šia proga sveikindamas VU rektorius prof. Artūras Žukauskas pasidžiaugė, kad universiteto atstovai įsiliejo į kelių šimtų tūkstančių pasaulyje sertifikuotų specialistų būrį: „Sveikinu įsijungus į aukšto lygio profesionalų gretas ir dėkoju už nuoširdų darbą. Jūsų kompetencijų universitetui labai reikia, kad vieną dieną pasiektume užsibrėžtą viziją – būti vienoje gretoje su pirmaujančiais pasaulio universitetais.“ Naujas Europos Sąjungos projektų finansavimo laikotarpis, tikimasi, VU strategijai įgyvendinti leis pritraukti svarbių projektų.
Stiprinant projektų valdymą VU, praėjusių metų pabaigoje ir šių pradžioje visi Plėtros direkcijos darbuotojai dalyvavo kvalifikacijos kėlimo mokymuose. Vieni jų pasirinko laikyti pasaulyje pripažįstamus standartizuotus projektų vadybos PMP (angl. Project Management Professional), kiti – IPMA egzaminus.
„Labai noriu padėkoti universitetui už galimybę kelti kvalifikaciją – sertifikatai suteikiami už žinias ir patirtį. Kartu dirbdami sukaupėme ir viena, ir kita. Pirmuosius jau sveikiname, o kitų dar laukia egzaminai. Tikimės, kad rudenį visa mūsų komanda bus sertifikuota ir toliau dirbdami kartu padėsime universitetui siekti paramos tikslams įgyvendinti“, – ateities planais dalijosi Plėtros direkcijos vadovė dr. Aurelija Jakubė.
Šiuo metu pasaulyje IPMA sertifikuotų projektų vadovų priskaičiuojama per 200 tūkst. IPMA – tai vienintelė tarptautinė sertifikavimo sistema, paremta asmenų ir organizacijų projektų valdymo kompetencijų vertinimu, kur tikrinami integruoti, socialiniai, techniniai projektų vadovų gebėjimai (net 46 skirtingi elementai): lyderystė, kūrybingumas, efektyvus elgesys konkrečioje projekto situacijoje, projektų vadovo žinios ir patirtis, kaip jo projektai atrodo organizacijos ir jos strategijos kontekste. Šioje sistemoje laikomasi aukščiausių etikos standartų.
Komentarų nėra. Būk pirmas!